fbpx
Samsonowicza 652020-07-30T16:52:48+02:00

SAMSONOWICZA 65

Inwestycja obejmuje kompleksową rewitalizację 5 kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

W ramach przeprowadzonego remontu dokonano:

  • Wymiany wszystkich instalacji: elektrycznej, grzewczej i wodno-kanalizacyjnej;
  • Montażu nowych izolacji termicznych;
  • Wymiany stolarki okiennej i drzwiowej? ;
  • Położenia nowych tynków
  • Położenia nowych podłóg.

Dodatkowo budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę.

Remont obejmie nie tylko mieszkania, ale również części wspólne obiektu wraz z elewacją oraz otoczenie budynku.

W trakcie inwestycji zostanie wydzielonych ponad 60 niezależnych lokali. Aktualnie w ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno-, dwu- lub trzypokojowe o powierzchni od 32 do 51 m2.

Istnieje możliwość zakupienia mieszkania  w stanie deweloperskim lub wykończonego „pod klucz”. W ofercie znajdują się zarówno mieszkania dla rodzin jak również mieszkania inwestycyjne.

Inwestycja Samsonowicza 65 znajduje się w sercu osiedla Wrotków, co zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa oraz kościół. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami, oddalone od centrum jedynie o kwadrans jazdy samochodem. Bliskość przystanków autobusowych oraz stacje rowerów miejskich pozwalają szybko dojechać we wszystkie rejony Lublina bez potrzeby posiadania samochodu.

Jednym z ogromnych atutów tej lokalizacji jest bliskość Zalewu Zembrzyckiego oraz terenów zielonych (łąki, las Dąbrowa, ścieżki rowerowe przy Bystrzycy).

Nabywcami będą osoby fizyczne chcące zamieszkać w tej lokalizacji. Nie wykluczamy sprzedaży całego lub części obiektu inwestorom instytucjonalnym jeżeli uzyskiwana cena będzie satysfakcjonująca. 

samsonowicza65